SİZİ ARAYALIM

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

Wimbledon, İngilterede ilk olarak 1964 yılında kurulmuştur ve İngiltere'nin köklü dil okullarından birisidir. 2014 yılında Türkiye’ ye merhaba diyen Wimbledon tüm Türkiye’ de yabancı dil hedeflerinizi gerçekleştirmeniz yolunda sizler için şubelerini açmaktadır.

En iyi öğrenmenin modern ve canlı mimari, son teknoloji olanaklar ve dünyada ilk kez uygulanan şeffaf eğitim modeli ile  aydınlatılmış sınıflarda gerçekleştiğini biliyor ve şubelerimizi bu prensipler temelinde tasarlıyoruz.

Wimbledon ‘un kanıtlanmış eğitim metodu, haftada en az 8 saat derslere katılım göstermek koşuluyla  yabancı dil hedeflerinize ulaşacağınızı garanti eder.

 

Wimbledon CEFR (Common European Frameworkof Reference for Languages-Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) ile uyumlu eğitim modelini tüm şubelerinde aynı eğitim standartlarında sunmaktadır.

Bugüne kadar öğrencilerini başarıyla mezun edip İngilizce öğrenme hedefini gerçekleştiren Wimbledon, sunduğu farklı eğitim metodu, uzman öğretmenleri ve özgüvenle İngilizce konuşmanızı sağlayacak şube atmosferi ile size benzersiz bir İngilizce öğrenme deneyimi sunar.

Eğitim kataloğunu indirmek için  tıklayınız