SİZİ ARAYALIM

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

Wimbledon, İngilterede ilk olarak  1964 yılında kurulmuştur ve İngiltere'nin köklü dil okullarından birisidir. Türkiye'de  8 merkeziyle hizmet vermektedir. Açıldığından bu yana bir çok öğrencinin dil hedeflerine ulaşmasını sağlayan WLA Türkiye, bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın da çözüm ortağı olmuştur.
 
Wimbledon LA, başarısı kanıtlanmış eğitim metodu sayesinde, haftada en az 8 saat derslere katılım göstermek koşuluyla öğrencilerinin İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşacağını garanti eder. 
 
Wimbledon Language Academy Öğrenme Modeli öğrenen merkezli yaklaşımı esas alarak düzenlenmiştir.  Bu model Süreç Odaklı Öğrenme, Portfolyo Sistemi ve Performans Yönetimi olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır. Öğrenme modeli içerisinde süreç odaklı öğrenme tasarımı dikkate alınır. Öğrenme süreci içerisinde her öğrencinin bireysel gelişimi önemsenir.
 
Bugüne kadar 8.000'den fazla öğrencisini başarıyla mezun edip İngilizce öğrenme hedefini gerçekleştiren Wimbledon LA, sunduğu farklı eğitim metodu, uzman öğretmenleri ve özgüvenle İngilizce konuşmanızı sağlayacak şube atmosferi ile size benzersiz bir İngilizce öğrenme deneyimi sunar.
 
Sizde Wimbledon Türkiye ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, Wimbledon Franchising sistemini inceleyebiliriniz.
 
Afyon Dil Kursu, Bolu Dil Kursu, Eskişehir Dil Kursu, Kütahya Dil Kursu, Dil Kursu, İngilizce