SİZİ ARAYALIM

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

HAZIRLIK ATLAMA – PROFICIENCY

Wimbledon Academy üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarına yönelik birebir ve grup eğitimleri vermektedir.Bu eğitim programlarında esas olan hazırlık atlama sınavına gireceğiniz üniversitenin soru tarzına ve tekniğine yönelik program dahilinde eğitim almaktır. Proficiency sınavı üniversiteden üniversiteye farklılık göstermektedir. Üniversiteyi kazanan adaylar Proficiency formatında yapılan düzey belirleme sınav sonuçlarına göre gruplara yerleştirilir ve hangi seviyede İngilizce bilgisine sahipse o seviyeden üniversite öğrenim hayatına başlar.

Pratiği geliştirmek için program süresince deneme sınavları yapılır ve böylece öğrencilerin zayıf yönlerinin tespit edilip geliştirilmesi sağlanır. Uygulanacak metotlar, sınav format bilgisi, sınav teknikleri ve gramer takviyesi içeriği tamamen başarıyı hedefleyecek şekilde seçilmiştir.

Her yıl üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarına yönelik müfredatlar Wimbledon Academy’nin eğitim koordinatörleri tarafından güncellenerek oluşturulmakta ve eğitimler bu müfredatlara uygun olarak verilmektedir.